مپ وار تان 11 در کلش

در پست های قبلی مپ وار تاون 14 را منتشر کردیم و به زودی سری جدید از مپ وار تاون هال 14 ، مپ وار تاون هال 13 ، مپ وار تاون هال 12 و مپ وار تاون هال 11 را منتشر میکنیم .

در این مطلب نیز جدیدترین مپ های وار برای تاون هال 11 را برای شما عزیزان آماده کردیم .

اعضای کلن که در وار شرکت میکنند در صورتی که تاون هال 11 باشند یکی از موثرترین اعضا در برد یا باخت وار خواهند بود. به خصوص این اعضا در لیگ وارها نقش پررنگی دارند.

در وار عادی یا لیگ وار در صورتی که مپ های سخت و قوی و آنتی 2 استار یا آنتی 3 استار برای تاون هال11 بچینید قطعا چندین پله کلن را به پیروزی هدایت کردید.

در لیگ وارها هر کاربر فقط یک اتک دارد. در صورتی که شما سه ستاره کامل از حریف روبروی خود بگیرید و یک مپ فوق العاده قوی داشته باشید و حریف نهایتا 1 ستاره از شما بگیرد کلنتون را 2 ستاره به جلو انداخته اید.

در این مطلب 10 تا مپ وار تاون 11 را که مناسب و قوی هستند گردآوری کردیم و میتوانید از آنها استفاده کنید.البته نیاز نیست که تک تک این موارد را بچینید . زیر هر مپ یک دکمه هست که روی آن نوشته کپی کردن مپ ؛ وقتی این دکمه را زدید کلش آف کلنز شما خودکار باز میشود و به قسمت مپ ها میرود. در این هنگام روی یکی از مپ های وار کلیک کنید تا مپ مورد نظر خودکار چیده شود و بعد آن را به عنوان مپ اصلی وار انتخاب کنید.

جهت اینکه مطمن شوید کدام یک از مپ وار تان 11 قوی تر است این مپ ها را به عنوان مپ زمین اصلی قرار دهید و چلنج یا جنگ طلبی بدهید و سعی کنید به دوستان خود که تاون هال12 یا بالاتر دارند بگید که اتک بزنند. در این صورت تمامی نقطه ضعف های مپ را درمیارید و رفع میکنید.

مپ وار تان 11 در کلش
مپ وار تان 11 در کلش

در تاون هال 11 یک ابزار دفاعی که سخت ضربه میزند به مپ شما اضافه شده است که نامش توپخانه عقاب است. در صورتی که این دفاعی را در مکان مناسب قرار دهید که حریف نتواند به زودی آن را تخریب کند قطعا مپ شما یکی از بهترین مپ های تاون هال 11 خواهد بود.

بهترین مپ وار تاون هال 11
بهترین مپ وار تاون هال 11

همانطور که در مپ تاون 11 بالا مشاهده میکنید توپخانه عقاب در وسط مپ قرار گرفته است .در هنگام آماده سازی وار حتما نیروهای اتک حریف را ببینید. در صورتی که هوایی زن آنها قوی باشید مثلا الکترو دراگ یا دراگون یا بالن سطح بالا داشته باشند برج های جهنمی را در حالت تکی قرار دهید و ایکس باو ها را روی هوایی و زمینی قرار دهید.

مپ وار تاون 11 آنتی 3 استار
مپ وار تاون 11 آنتی 3 استار

در مپ وارهایی که تاون هال یا تالار شهر در گوشه های مپ باشد این مپ یکی از مپ هایی است که به سختی 3 ستاره میشود و 2 ستاره کردن آن راحت تر است. اصطلاحا این مپ ها مپ وار آنتی 3 استار خوانده میشوند.از مپ های آنتی 3 استار در لیگ وارهایی که حریفان سختی دارید میتوانید استفاده کنید که به راحتی نتونند شما را سه ستاره کنند و ستاره کمی به حریفان خود بدهید.

مپ وار قوی تاون 11 کلش آف کلنز
مپ وار قوی تاون 11 کلش آف کلنز
مپ وار تاون هال 11 آنتی 3 استار
مپ وار تاون هال 11 آنتی 3 استار
مپ وار تاون هال 11
مپ وار تاون هال 11

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *