معرفی بازی کلش آف کلنز

کلش آف کلنز ” clash of clans ” یکی از بازی های محبوب در دنیا در سبک استراتژیک و از محصولات کمپانی سوپرسل میباشد .

معرفی بازی کلش آف کلنز
معرفی بازی کلش آف کلنز

در ابتدای بازی شما به عنوان رهبر یک دهکده وارد بازی میشوید و باید دهکده خودتون رو سریعتر و بهتر از سایر رقبا ارتقا دهید . همانطور که شما به دهکده حریفان حمله میکنید و منابع آنها را به غارت میبرید حریف های دیگری نیز به دهکده شما حمله خواهند کرد و منابع شما رو خواهند دزدید . بنابر این باید لوازم دفاع از دهکده رو ارتقا دهید و با گذاشتن آنها در بهترین جای خود در دهکده از منابع خود محافظت کنید تا در هنگام حمله به دهکده شما کمترین آسیب را ببینید .

در ابتدا برای حمله اولین نیرو برای شما بازه که اسمش بربر میباشد و یک جنگجو با شمشیر است و بعد از ارتقای سرباز خانه های خود میتوانید از نیروهای دیگر نظیر کماندار ، غول ، بمب گذار ، بالن ، اژدها و … استفاده کنید که هرکدام از آنها در سطح ویژه ای از بازی به شما داده میشوند .

همچنین در این بازی از 4 قهرمان استفاده میکنید . در مرکز دهکده تاون هال یا خانه مرکزی قرار دارد که تا آخرین آپدیت سوپرسل تا سطح 14 بالا میرود . وقتی تاون هال شما به سطح 8 رسید یکی از قهرمان ها یعنی بربر کینگ باز میشود و در تاون هال 9 قهرمان دوم یعنی آرچر کوئین و در تاون 11 قهرمان سوم یعنی گرند واردن یا رئیس بزرگ و در تاون هال 14 اخرین قهرمان یعنی شاهزاده سلطنتی وارد بازی میشوند .

شما میتوانید در قبلیه های مختلف وارد شوید و به صورت تیمی بازی کنید . به این قبیله ها اصطلاحا کلن گفته میشود که در آن ها جنگ های گروهی به صورت 2 روزه یا به صورت لیگ که در هر ماه یه بار برگزار میشود شرکت کنید که جوایز ارزنده ای از این جنگ های گروهی به دست می آورید که به شما در ارتقای سطح اکانتتون کمک شایانی میکنند .

اکانت های کلش آف کلنز بر روی جیمیل یا ایمیل ذخیره میشوند و پیشرفت بازی بنابر جیمیل شما حفظ میشود و در هر دستگاهی جیمیلتون رو وارد کنید میتوانید به ادامه پیشرفتتان در بازی ادامه دهید .

خرید و فروش اکانت کلش

معرفی بازی کلش آف کلنز
معرفی بازی کلش آف کلنز

جالب است بدانید وقتی اکانتتون در جیمیل ذخیره میشود میتوانید جیمیل خود را در کل دنیا به فروش برسانید . این بازی به قدری محبوب است که درصورتی که اکانت شما خوب و بالا باشد در سریعترین زمان ممکن به فروش میرسد .

در داخل کشور نیز میتوانید با مراجعه به وب سایت معتبر و بزرگ نوین کلش اکانتتون رو به صورت رایگان آگهی کنید و به فروش برسانید یا از میان آگهی های موجود اکانت مورد نظرتون رو خریداری کنید .

سایت نوین کلش با آدرس novinclash.ir قابل دسترسی است و برای سهولت در دیدن اکانت ها حتما به کانال تلگرام سایت با آیدی novinclash@ مراجعه کنید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *