بهترین و قویترین دک های کلش رویال برای آرنای 7

چیدمان دک های کلش رویال اولین نقش را در پیروزی و شکست شما در کلش رویال دارند. بنابراین باید در انتخاب کارت های آن نهایت دقت را به خرج دهید. این مقاله 10 تا از بهترین دک های کلش رویال در آرنای 7 به شما عزیزان معرفی میکنیم.

بهترین و قویترین دک های کلش رویال برای آرنای 7
بهترین و قویترین دک های کلش رویال برای آرنای 7

شناخت آرنای 7 در بازی کلش رویال ” clash royale “

کلش رویال در کاپ های مختلف به آرناهای جدید منتقل میشود . آرنای 7 هم زمانی شروع میشود که کاپ اکانت شما به بالای 2000 برسد.اگر شما هم به این کاپ و آرنا رسیده اید به شما تبریک میگوییم! چرا که شما به جمع گیمرهای حرفه ای کلش رویال پیوستید.

وقتی شما به این تعداد کاپ رسیدید قطعا حریفان شما نیز با قدرت شبیه به کاپ و آرنای شما خواهند بود. بنابراین داشتن یک دک حرفه ای و مناسب میتوانید طعم بردهای پی در پی را بچشید.پس خیلی مهم است که از دک های معرفی شده استفاده کنید، این دک ها چندین بار تست شده و پیروزی های زیادی را کسب کرده اند.

در این مقاله سعی شده است بهترین و قویترین دک های کلش رویال برای آرنای 7 را به شما معرفی کند. در صورتی که در استفاده از آن ها به مشکل برخوردید میتوانید از پشتیبانان سایت نوین کلش در تلگرام با کانال novinclash@ که پشتیبان سایت ما هستند استفاده کنید.کاربرانی که از صفر بازی کلش رویال را شروع کرده اند در این آرنا قطعا حرفه ای تر عمل میکنند، ولی برخی کاربران با خرید اکانت کلش رویال به این کاپ دست یافته اند و برای این کاربران حتما استفاده از این دک ها پیشنهاد میشود تا کم کم به صورت حرفه ای تر بازی کلش رویال را ادامه دهند.

بهترین دک های کلش رویال در آرنا 7

اولین دک که در آرنای 7 میتواند کارساز باشد به شکل زیر میباشد و کارت های خود را به صورت زیر انتخاب کنید و سعی کنید لول این کارت ها رو بالا ببرید .

بهترین و قویترین دک های کلش رویال برای آرنای 7
بهترین و قویترین دک های کلش رویال برای آرنای 7

اکنون به ترتیب کاربرد کارت های بالا را ذکر میکنیم :

کارت ارو یا پیکان ها ” arrows ” :

این پیکان ها به عنوان دفاع در میدان نبرد شما کاربرد دارد و در صورتی که نیازی به دفاع نداشتید از این پیکان ها برای پشتیبانی کارت های هجومی مانند بالن استفاده کنید .

کارت آرچر ” Archer ” :

آرچر ها یا کماندارها همیشه در بازی کلش رویال و کلش اف کلنز مفید واقع شدند.این نیرو به دلیل حمله به نیروهای هوایی و زمینی دشمن از بهترین نیروها برای دفاع است .بازم در صورتی که نیاز به دفاع نبود میتوانید از آنها به عنوان پشتیبان برای نیروهای هجومی استفاده کنید.

کارت شوالیه ” knight “:

شوالیه ها با داشتن مقاومت بالا و ضربه های محکم در این دک به عنوان نیروی دفاعی استفاده میشود ولی این نیرو در حمله نیز کارایی خوبی دارد و میتواند قلعه های حریف را سرنگون کند .

کارت اسکلت ” Skeleton “

اسکلت ها در این دک نقش دفاعی را برعهده دارند ولی باید در جای مناسب از آنها استفاده کنید . به عنوان مثلا وقتی حریف پکا را برای حمله انتخاب کرد میتوانید از اسکلت ها برای پرت کردن حواس پکا استفاده کنید .

کارت بالن ” Ballon ” :

قطعا میدانید که بالن یک نیروی تهاجمی است و ضربه های سنگین خمپاره های آن تاور دشمن را سریع نابودمیکند . بنابراین اگر پشتیبانی خوبی داشته باشند قطعا سریعتر به پیروزی خواهید رسید. بنابراین هر چه در توان دارید بالن ها را پشتیبانی کنید تا به تاور و قلعه های حریف برسند.

کارت کنون : Cannon “:

یک ابزار دفاعی برای نیروهای زمینی دشمن است . البته این نیرو میتوانید بهترین ابزار برای گمراه کردن بالن های دشمن یا نیروهای دیگر نظیر پکا استفاده شود . پس استفاده از آن در موقعیت خوب قطعا دفاع شمارا مستحکم خواهد کرد.

کارت فریز یا یخ ” freeze” :

اسپل فریز یا یخ در هردو مورد دفاع و حمله کاربرد دارد ؛ ولی از این اسپل برای راه انداختن بالن ها و رسیدن آن ها به تاور های دشمن استفاده کنید. با انداختن یخ بر روی تاورهای دشمن میتوانید آسیب به بالن های خودتون را تاحد زیادی کاهش دهید تا به زودی بالن های تاور حریف را نابود کنند

کارت فایر اسپریت ” fire spirits ” :

این نیرو در دو نفش دفاعی و هجومی میتواند به کار برده شود . در هنگام حمله ازاین نیرو برای پشتیبانی نیروهای هجومی استفاده کنید.

حتما نظرات خود را با این دک با ما درمیان بگذارید .

دک های بعدی برای آرنای 7 در ادامه همین پست معرفی خواهند شد . منتظر استراتژی های جدید باشید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *