بزرگترین فروشگاه های ایرانی برای خرید و فروش اکانت کلش

بازی های سوپرسل نظیر کلش آف کلنز ، کلش رویال و براول استارز در کل جهان خرید و فروش میشوند و این بازی ها به خصوص کلش آف کلنز جز محبوبترین بازی های دنیا هستند .

در اوایل افتتاح این بازی که امکانات زیادی نداشتند اکانت های این بازی ها در نرم افزارهای مختلف مثل دیوار و شیپور آگهی میشدند و کاربران مختلف از سراسر ایران آنهارو خریداری میکردند ، ولی مشکلی که وجود داشت عدم اعتماد خریدار و فروشنده به یکدیگر بود و از طرفی کلاهبرداری های مجازی که زیاد میباشد هردو طرف به صورت کامل از ریسک کردن دوری میکردند.

بعد از گذشت چند سال که آپدیت های جدید کلش آف کلنز یا کلش رویال اومد سایت های مختلفی در کشور ما و حتی در سراسر دنیا برای خرید و فروش این اکانت های افتتاح شدند.

این سایت ها بنابر اعتباری که دارند میان خریدار و فروشنده به عنوان واسطه عمل میکنند و هزینه ناچیزی را از دو طرف میگیرند که هرکدام از این سایت ها برای خریداران و فروشندگان اکانت قوانین مخصوصی دارند .

به طور کلی اگر نگاه کنیم تمامی کارهای انتقال اکانت توسط سایت های کلشی در تلگرام انجام میشود . ابتدا یک فروشنده فرم فروش اکانت کلش آف کلنز را پرمیکند و عکسهای مربوطه را در فرم آپلود میکند و اکانت او در سایت و کانال کلشی آگهی میشود .

آگهی کردن در چندین سایت که در ادامه برای شما معرفی خواهیم کرد رایگان است و نیاز به پرداخت هزینه از طرف فروشنده نیست .

بعد از آگهی شدن اکانت ، خریداران برای خرید اکانت کلش یا برای خرید اکانت کلش رویال سایت و کانال موردنظر را میبینند و از بین اکانت های آگهی شده اکانت مدنظرشون رو انتخاب میکنند و به صورت آنلاین از سایت خرید میکنند .

بعد از خرید کلش توسط خریدار ادمین تحویلی و پشتیبان سایت مورد نظر در تلگرام هر دوطرف یعنی خریدار و فروشنده را آنلاین و هماهنگ میکند .

بعد از آن جیمیل و مشخصات و رمز آن را واسطه از فروشنده میگیرد و رمز آن را عوض کرده و شماره همراه خریدار را روی جیمیل ست میکند و همچنین اقداماتی که برای امنیت جیمیل لازم است رو واسطه انجام میدهد.

بعد از این روند خریدار بعد از یکی دو ساعت وارد اکانت کلش اف کلنز یا کلش رویال میشود و اکانت را به مدت 24 ساعت تست میکند .

در طول این 24 ساعت مبلغی به فروشنده واریز نمیشود تا اکانتش کاملا توسط خریدار تست شود و بعد از گذشت زمان مذکور فروشنده باید مدارک مختلف نظیر کارت شناسایی ، شماره کارت و قوانینی که سایت منظور میکند به ادمین تحویلی سایت تحویل بدهند .

بعد از ارسال مدارک توسط فروشنده ، مبلغ اکانت فروشنده توسط واسطه به حساب وی واریز میشود .

ولی در این میان به کدامیک از سایت های ایرانی میتوان اعتماد کرد ؟

سایت های کلشی متعددی در کشور ما برای این منظور طراحی شده اند . قدیمیترین سایتی که سابقه بالایی در زمینه خرید و فروش اکانت کلش دارند و جز اولین سایت های ایرانیست کلش سنتر میباشد .

سایت کلش سنتر با آدرس اینترنتی https://www.clash-center.ir در دسترس میباشد و دارای یک کانال تلگرام خرید کلش پر از ممبر های فعال و خریداران و فروشندگان اکانت میباشد .آیدی کانال clashcentershop@ میباشد و با جستجوی این آیدی در تلگرام میتوانید عضو کانال شوید .

دومین سایت بزرگ و فروشگاه کلش آف کلنز در کشور ما سایت بزرگ گیم هایپر میباشد . جهت خرید کلش یا فروش آن تقریبا قوانین مشابهی با کلش سنتر دارد . ادرس اینترنتی آن www.game-hyper.ir میباشد و کانال تلگرام کلشی آن با آیدی gamehyper@ در دسترس میباشد

بزرگترین فروشگاه های ایرانی برای خرید و فروش اکانت کلش
بزرگترین فروشگاه های ایرانی برای خرید و فروش اکانت کلش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *