براول استارز Brawl Stars در سال 2020

علیرغم عدم انتشار هیچ بازی جدیدی، سال 2020 سال خوبی برای سوپرسل بود. شاهد افزایش بازیکنان فعال ماهانه نسبت به سال گذشته بودیم. سوپرسل همچنین به نقاط عطف باورنکردنی دست یافته که مجموع نصب‌های بازی های سوپرسل در هر پنج بازی از مرز 5 میلیارد گذشت، و Brawl Stars آنقدر محبوب شد که به پنجمین بازی تبدیل شد که به فروش ناخالص 1 میلیارد دلاری رسید. و شرکت‌های سرمایه‌گذار سوپرسل بازی‌های بهتر و بهتری را عرضه می‌کنند که بعداً به آن‌ها خواهم پرداخت. اما چیزی که در سال گذشته واقعاً اهمیت داشت این است که فکر می‌کنم می‌توانیم به گذشته نگاه کنیم و قدردانی کنیم

خرید اکانت براول استارز

ما همچنان از جامعه بازیکنان Brawl Stars الهام می گیریم و این تیم امسال با راه اندازی خود در چین میلیون ها بازیکن جدید را اضافه کرد! معرفی Brawl Pass یک تغییر بازی بوده و به آنها کمک کرده تا بازار تارا و تابستان هیولاها را معرفی کنند، آنها فاش کردند که جهان در استار پارک اتفاق می افتد (اتفاق عجیبی را که در جریان Brawl Talk اتفاق افتاد را دیدید؟!؟!) آنها Holiday Getaway را معرفی کردند. این تیم در حال برنامه ریزی برای ارائه مضامین و محتوای خلاقانه تر در سال 2021 است!

آنها همچنین نسخه بتای Map Maker خود را برای جامعه منتشر کردند و پاسخ کاملاً ذهن ما را متحیر کرد. شما از ماه اکتبر بیش از 150 میلیون نقشه ایجاد کرده اید و بیش از 50 میلیون ساعت زمان بازی را جمع آوری کرده اید. ما همچنین از شرکت در Brawl Esports شگفت زده می شویم: به طور متوسط ​​15 میلیون بازیکن در هر چالش ماهانه قهرمانی جهان شرکت کردند که منجر به ثبت نام 36 هزار تیمی و قهرمانی PSG در فینال های جهانی در نوامبر شد.

امسال، تیم Brawl رکورد جدیدی از محتوای هیجان‌انگیز مانند پوسته‌ها را برای بازیکنان ما معرفی می‌کند و همچنین پیشرفت‌های بزرگی در بازی‌های رقابتی و اجتماعی ارائه می‌کند! و با الهام از موفقیت سازنده نقشه، ابزارهای بیشتری برای بازیکنان برای بیان خلاقیت خود!

کلش آف کلنز یک سال عالی دیگر داشت! تیم به‌روزرسانی‌های فوق‌العاده‌ای را ارائه کرد، که شامل سوپرشارژ کردن نیروهای عادی، و اضافه کردن نیروهای جدید، سفارشی‌سازی دهکده و هزاران پوسته قهرمان بود! امسال به‌روزرسانی‌های بزرگ‌تری از تیم در راه است و آنها نمی‌توانند منتظر باشند تا بازیکنان همه چیزهایی را که در راه است ببینند.

براول استارز Brawl Stars در سال 2020
براول استارز Brawl Stars در سال 2020

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *