امکانات جدید بازی کلش در آپدیت بهاری 2022

پایتخت قبلیه یا کلن کپیتال در کلش آف کلنز

کلن کاپیتال در بازی کلش آف کلنز مرکزی است که در آن کل کلن در ساخت و ارتقاء یک پایگاه عظیم کمک می کند. هر عضو یک قبیله می‌تواند در ساختن این منطقه جدید عالی برای تقویت دفاعی و ارتقای نیروهای خود مشارکت کند.

اما این همه چیز نیست! قبیله شما می‌تواند در طول یک حمله تلاش کند و سایر پایتخت‌های کلنز را شکست دهد. برای ارتقاء و بهبود سرمایه خود و همچنین مدال ها که می توانید از آنها برای خرید اقلام برای دهکده خود استفاده کنید، به عنوان یک قبیله برای سرمایه طلا بجنگید. شما حتی قادر خواهید بود بدون اینکه منتظر بمانید تا سایر هم قبیله های خود آنها را اهدا کنند، نیروهای تقویتی خریداری کنید! به ساخت و ارتقاء یک پایگاه عظیم کمک می کند. هر عضو یک قبیله می‌تواند در ساختن این منطقه جدید عالی برای تقویت دفاعی و ارتقای نیروهای خود مشارکت کند.

امکانات جدید بازی کلش در آپدیت بهاری 2022
امکانات جدید بازی کلش در آپدیت بهاری 2022

چگونه وارد قلعه پایتخت بشویم ؟

پایتخت قبیله در کلش آف کلنز برای قبیله هایی که سطح 2 یا بالاتر هستند قابل دسترسی خواهد بود. هنگامی که قبیله شما به این نیاز رسید، قبیله شما توانایی سفر به پایتخت را باز می کند. علاوه بر این، برای ورود به پایتخت، دهکده شما باید تاون هال سطح 6 یا بالاتر باشد.

فقط روی کشتی هوایی در کنار قایق بیلدر بیس کلیک کنید تا شما را در ابرها به سرزمینی دوردست جدید بفرستد تا قبیله شما به کاوش بپردازد!

منطقه های پایتخت قبیله

پایتخت قبیله به بخش‌های مختلف تقسیم می‌شود. با ارتقای لیست ارتقا قله پایتخت خود – بالاترین ناحیه در پایتخت قبیله – قفل هر ناحیه باز می‌شود. در مرکز قله پایتخت، تالار پایتخت قرار دارد. این به عنوان “تالار شهر” قله پایتخت عمل می‌کند. ارتقای تالار پایتخت، حداکثر سطح سایر مناطق و ساختمان‌های شما را افزایش می‌دهد. با این حال، تالار مرکزی کلن شما تنها پس از ارتقای تعداد کافی ناحیه برای برآورده کردن شرایط لازم برای سطح تالار مرکزی کلن بعدی، می‌تواند افزایش یابد.

در هسته هر منطقه یک سالن ناحیه قرار دارد. این معادل عملکردی یک تالار شهر در دهکده شما است. سالن‌های منطقه را می‌توان با استفاده از سرمایه طلا ارتقا داد و سطح ساختمان‌ها در یک منطقه با سطح تالار منطقه تعیین می‌شود. هرچه تالار ناحیه شما بالاتر باشد، بیشتر می توانید ساختمان های آن ناحیه را ارتقا دهید.

در این به‌روزرسانی، ما چند منبع جدید را معرفی می‌کنیم: طلای پایتخت و مدال ها. سرمایه طلا یک ارز کاملاً جدید است که برای بازسازی خرابه ها و ارتقاء ساختمان های سرمایه خود به آن نیاز دارید. وقتی قفل یک منطقه کاملاً جدید را باز می‌کنید، به جای خرید ساختمان‌ها، دیوارها، دفاع‌ها، تله‌ها و غیره، ناحیه‌ای که اخیراً قفل‌شده‌تان را باز کرده‌اید، در ویرانه‌های باستانی پوشیده شده است. خرج کردن سرمایه طلا در این خرابه ها به شما این امکان را می دهد که ساختمان های سرمایه و دفاع های خاصی بسازید. ارتقای سرمایه خود با طلای کلن آنی و بدون زمان ارتقا است!

کوره یک ساختمان کاملاً جدید است که قفل آن در تاون هال سطح 6 باز می شود و فورج را در کنار کشتی هوایی خواهید دید که شما را به پایتخت قبیله خود می برد. این ساختار به شما امکان می دهد هر روز مقادیر کمی از سرمایه طلا، منبع مورد نیاز برای ارتقاء ساختمان های سرمایه خود را تولید و جمع آوری کنید. علاوه بر این، بازیکنان سطح بالای تاون هال می‌توانند بیلدرها را به منظور مبادله منابع دهکده خانه و بیلدربیس با طلای پایتخت اختصاص دهند، به این معنی که برای تبدیل منابع به طلای سرمایه به یک سازنده رایگان نیاز دارید. علاوه بر این، Builder Boost از Gold Pass و همچنین Builder Potions سرعت و زمان مورد نیاز برای ساخت Capital Gold در Forge را کاهش می دهد. همچنین می توانید با استفاده از Gems، تبدیل طلای سرمایه در حال انجام را تکمیل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *