اعلام سه بازی منحصر به فرد جدید کلش در حال توسعه

سوپرسل از بازی های جدید کلشی خبر داد . قسمتی از بیانیه سوپرسل را در زیر ترجمه کردیم :

سلام طرفداران کلش

ما چند خبر هیجان انگیز برای به اشتراک گذاشتن با شما داریم!

دنیای کلش برای ما در سوپرسل ارزش زیادی دارد. این چیزی بیشتر از حمله به دشمنان و نابود کردن برج‌ها است، بیش از دهکده‌ها و میدان‌ها، و بیشتر از بازی‌هایی که دوست داریم انجام دهیم. این یک دنیای منحصر به فرد پر از برخی از شخصیت های مورد علاقه ما است، و مکانی برای تجربه لحظات حماسی سرگرم کننده و عجیب و غریب … و بدیهی است که یک تن از نبردهای جنون آمیز.

به عبارت ساده، هدف ما ایجاد بازی‌هایی است که بازیکنان آن را دوست داشته باشند و برای همیشه به خاطر بسپارند، بنابراین اطلاعیه امروز از این نظر کمی خاص است – عمدتاً به این دلیل که قبلاً هرگز چنین کاری انجام نداده‌ایم.

ما هیجان زده هستیم که 3 بازی جدید کلش را در حال توسعه معرفی کنیم!

ما معمولاً بازی‌هایی را که در مراحل توسعه هستند، مورد توجه قرار نمی‌دهیم، با این حال، با توجه به اینکه همه این‌ها بازی‌های کلش هستند، امیدواریم جامعه ما نیز مانند ما هیجان‌انگیز باشد!

برای شروع، ما می خواهیم جامعه کلش بخشی از این سفر باشد. بدون حمایت بازیکنان و سازندگان محتوا در سرتاسر جهان، کلش به جایی که امروز است نمی رسید. با آمدن این بازی‌های جدید بالقوه، از شما می‌خواهیم که آنها را در حین تکامل تجربه کنید – یا مستقیماً از طریق بازی آنها (برای کسانی که می‌توانند)، و/یا از طریق جوامعی که زودتر رشد خواهند کرد.

ما می‌خواهیم جامعه انواع مختلف بازی‌های کلش را که روی آن‌ها کار می‌شود، بشناسند – این بازی‌های جدید شبیه بازی‌های قبلی کلش نیستند. ما می‌خواهیم روی خلق راه‌های جدیدی برای لذت بردن و بازی با شخصیت‌های کلش مورد علاقه‌تان تمرکز کنیم و در عین حال جهان را از طریق محیط‌های جدید و تجربه‌های گیم‌پلی عمیق‌تر کنیم. این بخش آخر کلیدی است – ما می خواهیم راه های جدیدی برای بازی Clash ارائه دهیم و امیدواریم که این بازی ها به تجربه بازی فعلی شما بیافزایند. البته، این احتمال وجود دارد که شما این بازی ها را دوست نداشته باشید – و این اشکالی ندارد، همه چیز خوب است. ما کاملاً درک می کنیم که اینها با کلش آف کلنز و کلش رویال بسیار متفاوت هستند. علاوه بر ارائه یک تجربه جدید کلش به بازیکنان فعلی، می‌خواهیم کلش را به مخاطبان جدیدی که قبلاً کلش را تجربه نکرده‌اند، گسترش دهیم.

به خاطر داشته باشید که ما همچنان هر بازی کلش انفرادی را با استانداردهای بالایی مانند سایر بازی‌هایمان برگزار می‌کنیم. با نظرات شما، ما فکر می کنیم که این 3 می توانند به بازی های فوق العاده ای تبدیل شوند که طرفداران کلش شایسته آن هستند. با این حال، اگر استانداردها را رعایت نکردند، ما آنها را می‌کشیم و به تلاش‌های دیگر می‌پردازیم – مربوط به کلش یا نه. برای کسانی که نمی‌دانند، بله، ما بازی‌های دیگری هم داریم که در حال توسعه هستند و مربوط به کلش نیستند. 🙂

ذکر این نکته ضروری است که تیم های بازی کلش آف کلنز و کلش رویال 100% از 3 بازی کلش (و تیم های توسعه دهنده پشت سر آنها) جدا هستند. به این معنی که این بازی‌های جدید کلش بر هیچ توسعه یا پشتیبانی از بازی‌های سوپرسل موجود تأثیری نمی‌گذارند.

اگر علاقه مند به بازی کردن این 3 بازی کلش هستید، به www.clash.com مراجعه کنید و ثبت نام کنید تا از زمانی که در کشور شما در دسترس خواهند بود مطلع شوید. بازی‌های بتا معمولاً به کشورهای خاصی محدود می‌شوند و در صورتی که بازی به استانداردهای خاص (بالا) رسید، عرضه می‌شوند. ممکن است مدتی طول بکشد تا بازی در منطقه شما در دسترس باشد، و همیشه این احتمال وجود دارد که در طول فرآیند بتا از بین برود. صرف نظر از این، از صبر و شکیبایی شما و به ویژه بازخورد شما در هنگام توسعه و آزمایش این بازی‌های جدید قدردانی می‌کنیم.

همچنین می‌توانید با دنبال کردن هر بازی در توییتر به‌روز باشید:
کلش کوئست
کلش مینی
کلش هیروها

اعلام سه بازی منحصر به فرد جدید کلش در حال توسعه
اعلام سه بازی منحصر به فرد جدید کلش در حال توسعه

ما نمی‌توانیم بدون انجمن‌های پرشوری که حول محور کلش آف کلنز و کلش رویال ایجاد کرده‌اید، و بدون حمایت و فداکاری مداوم همه بازیکنان و سازندگان محتوا کلش، این کار را انجام دهیم. از همه شما برای اینکه بخشی از این سفر بودید متشکریم، امیدواریم برای آنچه هنوز در راه است هیجان زده باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *