آدرس سایت خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز و کلش رویال

در سال های اخیر وبسایت های خارجی و ایرانی زیادی با موضوع خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز و خرید و فروش کلش رویال تاسیس شده و فعالیت میکنند.

در این مطلب شما را به قدیمیترین و معتبرترین وبسایت خرید و فروش اکانت بازی های آنلاین آشنا میکنیم.

قدیمیترین کانال خرید و فروش اکانت کلش

یکی از سایت های ایرانی که هم در داخل کشور فعال هست و هم خارج از ایران وبسایت قدیمی نوین کلش است. اگر شما هم اکانت بازی های کلش آف کلنز ییا کلش رویال را به سطوح بالاتر برده اید میتوانید در این وبسایت اکانتتون را در اسرع وقت به فروش برسانید.

اکنون این وبسایت با آدرس novinclash.shop در دسترس است و کانال تلگرامی آن با آیدی novinclash@ و کانال روبیکای novinclash@ و clashtv@ در حال فعالیت است.

اکانت من چقدر ارزش دارد ؟

در بازی کلش آف کلنز با سطوح مختلف و تاون هال های متفاوتی روبرو هستیم بنابراین اکانت های کلش آف کلنز با قیمت متفاوتی خرید و فروش میشوند

برای قیمت گذاری دقیق اکانت کلشی خود میتوانید به پشتیبانی وبسایت نوین کلش در تلگرام یا روبیکا مراجعه کنید و قیمت دقیق اکانت خود را بدانید.

نحوه فروش اکانت کلش آف کلنز :

برای ثبت آگهی اکانت کلش آف کلنز و فروش اکانت کلش باید اکانت خود را در سایت نوین کلش آگهی کنید . بعد از ثبت آگهی در وبسایت اکانت شما در کانال های تلگرام و روبیکا ثبت میشود و در معرض دید هزاران کاربر و گیمر قرار میگیرد.

چرا نوین کلش ؟

هر وبسایتی که به عنوان واسطه میان خریدار و فروشنده عمل میکند باید معتبر و قانونی باشد. وبسایت نوین کلش از ابتدای کار با داشتن نماد اعتماد الکترونیکی یا همان اینماد معتبرترین وبسایت خرید و فروش اکانت کلش آف کلنز میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *