آدرس جدید سایت فروش اکانت کلش

یکی از دغدغه های اصلی خریداران و فروشندگان اکانت های بازهای آنلاین مانند کلش آف کلنز و کلش رویال نداشتن اعتماد طرفین به همدیگر است. برای رفع این مشکل چه باید کرد ؟

کلش آف کلنز و کلش رویال جز بازی هایی هستند که خرید و فروش آنها سخت است و نمیشود به هرکسی اعتماد کرد چون حتی بعد از معامله باز هم امکان بازیابی اکانت کلش وجود دارد و راه برای کلاهبرداران باز میشود.

خرید اکانت کلش دیوار

دیوار یکی از اپلکیشن های کاربردی است که کاربران در آن محصولات خود را آگهی میکنند و خریداران آنها را میخرند. اگر کمی بررسی کنید میبینید که در دیوار هم اکانت کلش آف کلنز و کلش رویال هم آگهی کرده اند . وقتی شما به عنوان خریدار هر کدام از این آگهی های اکانت ها را پسند کنید میبینید فروشنده خیلی دور است و در یک شهر دیگری ساکن است. پس معامله حضوری قطعا امکانش نخواهد بود.هیچ کدام از طرفین هم به همدیگه اعتماد نمیکنند .

برای همین باید یک سایتی که از هر لحاظ معتبر است برای خرید و فروش اکانت کلش لازم است.وبسایت های زیادی در این حوزه فعالیت میکنند ولی با حواستان جمع باشد. شرط معتبر بودن هر سایت فروشگاهی وجود نماد اعتماد الکترونیکی (اینماد) است و سایتی که دارای این نماد است از هر نظر معتبر است و میتوانید هم خرید کنید و هم فروش کنید.

آدرس جدید سایت فروش اکانت کلش

قیمت اکانت کلش آف کلنز

به دلیل زیاد بودن ابزارها و نیروهای زیاد در بازی کلش و وجود آیتم ها مختلف نمیشه یک قیمت خاصی برای اکانت کلش آف کلنز اعلام کرد . برای تخمین قیمت دقیق اکانت کلش میتوانید از تلگرام و روبیکا از پشتیبانان سایت نوین کلش کمک بگیرید. این پشتیبانان اکانت شما را بررسی کرده و بروزترین قیمت اکانت را به شما اعلام میکنند.

همه موارد مربوط به اکانت در قیمت موثرند و تک تک نیروها و ابزارهای دفاعی در قیمت گذاری اکانت مهم هستند. از مواردی که در تخمین قیمت اکانت کلش آف کلنز موثرند عبارتند از :

1.تاون هال یا تالار شهر اکانت کلش که تا اکنون تاون هال 15 بالاترین سطح در این بازی است.

2. سطح دیوارهای اکانت

3. سطح ابزارهای دفاعی نظیر توپخانه عقاب ، برج جهنمی ، ایکس باو و …

4. سطح هیروها و قهرمان های اکانت کلش که تاکنون 4 تا هیرو در بازی داریم .کیینک بربر ، آرچر کوئین ، گرند واردن و شاهزاده سلطنتی

5.نیروهای حمله ی اکانت نظیر الکترودراگون ، بالن ، پکا ، بولر ، گولم و …

6. تعداد جم یا جواهر اکانت

7.تعداد مدال های لیگ وار

8. تعداد اسکین های قهرمان ها

9. سطح ساختمان ها و نیروهای حمله در دهکده دوم یا دهکده شب کلش آف کلنز

10. تعداد جم لازم برای تغییر نام اکانت کلش آف کلنز که هرچقدر کمتر باشد قیمت اکانت بالاتر میشود.

11. سطح اکانت یا لول اکانت و تجربه کسب شده

قیمت اکانت کلش آف کلنز

گرانترین اکانت کلش آف کلنز کدام است ؟

شاید برای شما هم تا حالا پیش بیاید که واقعا گرانترین اکانت کلش و بهترین اکانت کلش آف کلنز در دست چه کسی است ؟

در پاسخ به این سوال باید بگیم که که کلش آف کلنز یک بازی کاملا رقابتی است و حتی خیلی از کاربران برای ارتقای سریعتر هزینه های مالی میکنند و هزینه زیادی را برای اکانتشون خرج میکنند. برای اینکه اکانت هایی که در سطح بالا هستند با هم در رقابت هستند و اصلا یک اکانتی که در دنیا گرانترین اکانت کلش آف کلنز باشد وجود ندارد .ولی در حیطه کاری ما اکانت هایی تا سقف 12 میلیون تومان خرید فروش شده اند که یک مبلغ زیادی برای یک اکانت کلش آف کلنز است ولی به دلیل زحمت و هزینه ای که برای اکانت گذاشته شده مناسب است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *